Domů / Mám trable s / Podpora imunity

ImuSeZin tbl.60


Žádné hodnocení. Kód: 8595067108360 Produktové číslo: 8595067108360
Doplněk stravy - pro osoby s oslabenou imunitou
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
379,00 Kč , plus doprava
 
ImuSeZin tbl.60

Složení a účinky:

Beta-glucan je známý přírodní polysacharid. V přípravku ImuSeZin je jeho účinnost zvýšena mikronizací.

Selen je esenciální stopový prvek, známý svými antioxidačními vlastnostmi, kdy chrání buňky před oxidativním stresem.
 
Společně s vitamínem E, chrání buňky před oxidativním stresem. Vitamín E pomáhá "vychytávat" volné radikály - látky, které poškozují buněčný aparát.
 
Zinek - stopový prvek nezbytný pro dělení buněk. napomáhá k udržení normálního stavu imunitního systému, dále pak k udržení normálního stavu kostí, pokožky, vlasů, zraku a metabolismu makroživin. V přípravku je organicky vázán ve formě glukonátu.
 
Vitamín E je v přípravku vázán uvnitř částic pomocné látky. Zabraňuje to jeho oxidaci a v trávicím traktu je pak dokonaleji rozptýlen a vstřebán do organismu. Chrání buňky před oxidativním stresem („protistárnoucí vitamín“).
 
Selen a zinek jsou vázány v organických molekulách, což zajišťuje jejich vyšší biologickou účinnost a zároveň bezpečnost.
 
ImuSeZin je zpracován do tvaru dvojvrstvých tablet, kde jsou účinné látky rozděleny do vrstev tak, aby se uvolňovaly v organismu různou rychlostí, což zajistí jejich lepší biologickou využitelnost a maximální účinek.
 
Dávkování:    1 tableta denně.
Doporučuje se 1–2měsíční kúra před očekávaným rizikovým obdobím (období chřipek a nachlazení, předpokládaný chirurgický zákrok) nebo dlouhodobé nepřerušované užívání.
 
Upozornění:  Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci, ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.