Domů / Mám trable s / Podpora imunity

Vitabalans LactoSeven Kids tbl. 50


Žádné hodnocení. Kód: 3537983 Produktové číslo: 6410530052365
Doplněk stravy - Žvýkací tablety Lacto Seven Kids mohu užívat děti od 1 roku
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 209,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 199,00 Kč , plus doprava
 
Vitabalans LactoSeven Kids tbl. 50

Lactobacily a bifidobakterie jsou jedny z primárních bakterií, které se usazují v lidském střevě. Rozvoj rozmanitosti střevní flóry začíná při narození a pokračuje do věku 2 až 3 let. Přibližně ve věku 3 let je bakteriální složení a rozmanitost mikroflóry podobná jako u dospělných. Matka hraje rozhodující roli při podpoře vývoje mikroflóry střev dítěte, bakteriální mikroflóru také ovlivňuje okolní prostředí a přijímaná strava. Bakterie mléčného kvašení jsou jedny z prvních bakterií v lidském střevě, a proto je příjem těchto bakterií během raného dětství prospěšný. Faktory, které upravují dětskou mikrobiologii nejvíce jsou výživa a užívání antibiotik. Rozvíjející se střevní flóra malého dítěte je zranitelná. Dokonce i krátká léčba antibiotiky může zlikvidovat dobré bakteriální kmeny a změnit složení flóry na několik let. Proto je velmi prospěšné užívat Lacto Seven Kids každý den a zejména pak během antibiotické léčby.

Lacto Seven Kids obsahuje sedm různých kmenů bakterií mléčného kvašení (tj. Lactobacillus a Bifidobacterium), které jsou přirozeně odolné vůči žaludeční kyselině. Během výroby jsou bakterie chráněny speciální technologií Bio-support ™ vyrobenou z vlastní směsi peptidů a komplexu polysacharidů. Tato technologie zajišťuje přežití bakterií při průchodu kyselinou žaludku a bakterie se dostávají do střeva živé. Ve střevě se bakterie připevňují ke střevní membráně sliznice, kolonizují se a produkují široké spektrum prospěšných funkcí ve střevě a těle.

Lacto Seven Kids je vhodný pro každodenní užívání

Žvýkací tablety Lacto Seven Kids mohu užívat děti od 1 roku. Tablety obsahují také vitamín D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Tablety mohou být podávány každý den po jídle. Bakterie mléčného kvašení jsou také prospěšné během antibiotické léčby, při změnách stravovacích návyků, při poruchách trávení a při cestovatelských průjmech během dovolené.

SLOŽENÍ

Doporučená denní dávka 1 tableta denně obsahuje:
živé bakterie mléčného kvašení 1×109 (miliarda) cfu**
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus casei
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus reuteri
Lactobacillus rhamnosus
Bifidobacterium longum
Streptococcus thermophilus

Vitamín D3 2 mg

** během výroby

Složení
sladidlo (xylitol), prášek s bakteriemi mléčného kvašení (maltodextrin, antioxidant (kyselina askorbová)), plnidlo (hydroxypropylceluloza), emulgátor (hořečnaté soli mastných kyselin), aroma (jahoda, malina), cholekalciferol

Specifické informace
Neobsahuje cukr, laktózu ani lepek.
Slazené xylitolem, s jahodovo-malinovou příchutí.

DÁVKOVÁNÍ

Děti starší 1 rok: 1 tableta denně.
Tableta se může cucat nebo žvýkat. Ujistěte se, že je dítě schopné tabletu cucat či rozkousnout

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

BALENÍ

20 a 50 tablet

Vyrobeno ve Finsku.

Doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.