Domů / Mám trable s / Srdce, žíly, cévy

ZINZINO BalanceOil 300 ml


Žádné hodnocení. Kód: 8594181900126 Produktové číslo: 8594181900126
Doplněk stravy - Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA4, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů5.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
1.198,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
ZINZINO BalanceOil 300 ml

Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA4, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů5. BalanceOil bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin Omega-6:3 v těle. BalanceOil podporuje normální funkci mozku1, srdce2 a imunitního systému3.

Podporuje:

  • Normální funkce mozku1
  • Normální funkce srdce2
  • Normální funkce imunitního systému3
  • Bezpečně a efektivně zvyšuje hladinu EPA a DHA v těle
  • Napomáhá vyvážení optimálního poměru Omega-6/
  • Omega-3 mastných kyselin
  • Zvyšuje hladiny polyfenolů, a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem6
  • Přispívá k normální funkci zraku7, normální hladině triglyceridů, v krvi8, k normálnímu krevnímu tlaku9, normální hladině kalcia v krvi10 prospívá kostem11, napomáhá zdravé funkci svalů12, zdravým zubům13 a zdravému dělení buněk14.

Balení: 300 ml

SYNERGICKÉ SLOŽENÍ

FUNKCE MOZKU

Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku1. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců1. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.

FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti2.

IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci3.

RYBÍ OLEJ
Používáme islandské rybí oleje od společnosti LYSI, které jsou primárně získávány z malých krátkověkých pelagických ryb, jako jsou např. sardinky, ančovičky a makrely, avšak neexistuje žádný požadavek na specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který do 120 dnů účinně optimalizuje rovnováhu mastných kyseliny Omega-6/3 v těle. Náš rybí olej pochází z celých nezpracovaných ryb. Olej prochází procesem rafinace, která jej zbavuje nežádoucích látek ze znečištěného životního prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance splňují
přísnou specifikaci pro mastné kyseliny EPA a DHA a jsou certifikovány na nepřítomnost těžkých kovů a jiných toxinů. LYSI, výrobce BalanceOil, splňuje všechny předpisy pro výrobu a řídí se zásadami SVP (správné výrobní praxe) pro potraviny a farmaceutické produkty.

OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje speciální extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který byl vybrán pro vysoký obsah polyfenolů (více než 350 mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha blahodárnými účinky. Chrání BalanceOil nejen v láhvi, ale především ve vašem těle. Naše výrobky neobsahují GMO (tj. geneticky modifikované organismy).

RYBY A OLIVOVÝ OLEJ / SYNERGIE =
VÝSLEDKY
Moderní průmyslově zpracované potraviny obsahují nadměrné množství Omega-6 mastných kyselin a nedostatek Omega-3 mastných kyselin. Naši vědci přizpůsobili složení přípravku BalanceOil tak, aby společně s mastnými kyselinami Omega-3 obsahoval optimální množství zdravých polyfenolů, a vytvořili tak synergickou kombinaci s úžasnými výsledky.

DŮKAZ ROVNOVÁHY ZA 120 DNÍ
Naše certifikované laboratoře analyzovaly více než 270 000 krevních testů (leden 2019), a vytvořily tak největší databázi na světě. Průměrný poměr mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 u lidí, kteří neužívají doplněk Omega-3, je 12:1 v severní Evropě, 15:1 v celé Evropě a 25: 1 v USA. Po užívání přípravku BalanceOil po dobu 120 dnů je průměrný poměr nižší než 5:1 a v mnoha případech dokonce nižší než 3:1.

VITAMIN D3: BalanceOil obsahuje vitamin D3 (cholekalciferol). Používáme přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolinu. Lanolin je tuk, který přirozeně existuje v ovčí vlně. Vitamin D se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamin D. Potése chemicky upraví a aktivuje působením ultrafialového (UV) záření. Chemický proces je srovnatelný s procesem, který probíhá v lidské kůži a vyrábí vitamin D.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

0,15 ml přípravku BalanceOil na 1 kg tělesné hmotnosti. Dávkování přizpůsobte tělesné hmotnosti.

Dospělí s hmotností 50 kg: 7,5 ml denně.

Dospělí s hmotností 80 kg: 12 ml denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

SKLADOVÁNÍ:

Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah

UPOZORNĚNÍ: Pokud užíváte léky na ředění krve, před použitím BalanceOil AquaX se poraďte s lékařem.

 

 Nutriční hodnota  7,5 ml  12 ml
 Rybí olej  4142 mg  6627 mg
 Omega-3 mastné kyseliny  1549 mg  2478 mg
 - z čeho C20:5 (EPA)  802 mg  1283 mg
 - z čeho C22:6 (DHA)  427 mg  683 mg
 Kyselina olejová (omega-9)  1918 mg  3069 mg
 Vitamin D3    
 (250 % DDD)*  12,6ug  
 (400 % DDD)*    20ug
 * % doporučená denní dávka (RDA) podle směrnice 90/496/

Složení:

Rybí oleje (z ančoviček, makrel a sardinek), za studena lisovaný extra panenský olivový olej, směs tokoferolů (antioxidanty), příchuť* vitamin D3 (cholekalciferol). *Vanilková příchuť, citronová příchuť nebo příchuť pomerančcitron- máta.

TVRZENÍ PRO BALANCEOIL (EFSA)
1DHA přispívá k zachování normální funkce mozku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové během těhotenství a kojení přispívá k normálnímu vývoji mozku dítěte. Těhotným a kojícím ženám musí být poskytnuty informace o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 200 mg DHA kromě doporučeného denního příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg EPA a DHA. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem nejméně 200 g DHA.
2Mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem mastných kyselin EPA a DHA minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ Omega 3 MASTNÝCH KYSELIN v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 g EPA a DHA.
3Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
4Tvrzení, že potravina má vysoký obsah Omega-3 mastných kyselin, a jakékoli tvrzení, které může mít pro spotřebitele pravděpodobně stejný význam, může být uváděno pouze tehdy, pokud přípravek obsahuje nejméně 0,6 g kyseliny alfa-linolenové na 100 g a 100 kcal nebo nejméně 80 mg souhrnného obsahu kyseliny eikosapentaenové a kyseliny dokosahexaenové na 100 g a na 100 kcal. Analyzováno a certifikováno u zdroje.
5Extra panenský olej používaný v Balance Oil je získáván z oliv odrůdy Picual lisováním za studena a následným výběrem oleje s vysokým obsahem polyfenolů (více než 350 mg/kg). Analyzováno a certifikováno u zdroje.
6Polyfenoly obsažené v olivovém oleji přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem. Toto tvrzení může být použito pouze pro olivový olej, který obsahuje nejméně 5 mg hydroxytyrozolu a jeho derivátů (např. oleuropein komplex a tyrozol) na 20 g olivového oleje. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 20 g olivového oleje.
7DHA přispívá k zachování normálního zraku. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které obsahují nejméně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí do 12 měsíců. Spotřebitel musí být informován o tom, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 100 mg DHA. Je-li toto tvrzení použito pro pokračující výživu, musí potravina obsahovat nejméně 0,3 % DHA z celkového objemu mastných kyselin.
8Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g EPA a DHA celkově. DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 2 g DHA a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 2 g DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g EPA a DHA celkově.
9Mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Toto tvrzení lze použít pouze u potravin, které poskytují denní příjem 3 g EPA a DHA. Aby bylo možné toto tvrzení použít, musí být spotřebiteli sděleno, že příznivého účinku lze dosáhnout při denním příjmu 3 g EPA a DHA. Pokud je toto tvrzení použito na doplňcích stravy nebo obohacených potravinách, musí být spotřebitelům poskytnuta informace, aby nepřekročili doplňkový denní příjem 5 g EPA a DHA celkově.
Vitamin D přispívá k udržení normální hladiny vápníku v krvi. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamin D přispívá k udržení normální svalové funkce. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamin D přispívá k péči o zdravé zuby. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.
Vitamín D má úlohu v procesu dělení buněk. Toto tvrzení může být použito pouze pro potraviny, které jsou zdrojem vitamínu D minimálně v množství uvedeném v požadavku ZDROJ VITAMÍNU D v příloze nařízení (ES) č. 1924/2006.

S tímto zbožím kupují
Dr.Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 200g Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 200g Kód: 8595058900201
Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává z vyčištěných obalů semen jitrocele indického
Běžná cena: 126,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 119,00 Kč
více
Zdravá snídaně od Obezinu borůvka a datle 78g Zdravá snídaně od Obezinu borůvka a datle 78g Kód: 3261469
Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Zdravá snídaně nastartuje Váš ranní metabolismus a zajistí Vám dostatek energie a…
38,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.