Domů / Mám trable s / Vitamíny, minerály a stopové prvky

Litorsal šumivé tablety citron-máta tbl.24


Žádné hodnocení. Kód: 3636215 Produktové číslo: 5906204018115
Doplněk stravy - vhodné při dehydrataci způsobené zvracením, průjmem, horkým počasím, dehydrataci a ztrátě elektrolytů způsobené nadměrnou konzumací alkoholu a ztrátě vody a elektrolytů během sportovních a pohybových aktivit.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Běžná cena: 105,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 99,00 Kč , plus doprava
 
Litorsal šumivé tablety citron-máta tbl.24

Šumivé tablety jsou vhodné při dehydrataci způsobené zvracením, průjmem, horkým počasím, dehydrataci a ztrátě elektrolytů způsobené nadměrnou konzumací alkoholu a ztrátě vody a elektrolytů během sportovních a pohybových aktivit. Doplňují tekutiny, minerály a elektrolyty (roztok v těle, který vede elektrické impulsy), pomáhají při udržování rovnováhy vody a elektrolytů v těle, čímž udržují dobré zdraví a dodávají energii. S obsahem sodíku a draslíku (biogenní prvky, které regulují distribuci vody v těle) a glukózy (zdroj energie pro svaly a mozek).

Rozpusťte 1 šumivou tabletu ve 200 ml vody. Po vyšumění vypijte. Doporučená dávka jsou maximálně 3 tablety denně.

Další informace

Složení 1 tableta o hmotnosti 4300 mg obsahuje: regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aktivní látka hydrogenuhličitan sodný 1091,34 mg, aktivní látka glukóza 400 mg, aktivní látka dihydrogenfosforečnan draselný 352,6 mg, plnidlo sorbitol, aktivní látka vitamin C (kyselina L-askorbová ) 65,36 mg, sladidlo: cyklamát sodný, aroma citrónové, sladidla acesulfam K a aspartam, aroma mátové, barvivo vitamin B2 ( sodná sůl riboflavin 5- fosfát ).
   
Balení 24 tbl

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.