Domů / Oči

Ocutein Brillant Lutein 25mgDaVinci 60tob. +kapky


Žádné hodnocení. Kód: 2749308 Produktové číslo: 8594059734105
Doplněk stravy - Rychlá úleva pro unavené oči
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 533,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 459,00 Kč , plus doprava
 
Ocutein Brillant Lutein 25mgDaVinci 60tob. +kapky

Přípravek je obohacen o přírodní lecitin (zdroj fosfatidylcholinu a dalších fosfolipidů), kyselinu listovou (B9), Karotenoid complex (lutein, zeaxanthin, vitamin A) a Antioxidant complex (zinek, měď a selen).

OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg obsahuje přírodní sójový lecitin (zdroj fosfatidylcholinu). Lecitin je nejvýznamnějším přírodním zdrojem důležitých fosfolipidů. Fosfolipidy jsou esenciální, speciální tuky důležité pro správnou funkci buněčných membrán a pro řadu přirozených biochemických dějů. Jejich pravidelný příjem má příznivý vliv na funkce očí. Jsou přirozenou součástí slzného filmu, stabilizují slzný film a pomáhají tak udržovat jeho funkce v požadované kvalitě. OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg je obohacen o kyselinu listovou, vitamin ze skupiny B-komplexu.

Přírodní KAROTENOID COMPLEX: Lutein, zeaxanthin, vitamin A.
Tyto látky patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Vitamin A přispívá ke správné funkci zraku.

ANTIOXIDANT COMPLEX: Zinek, měď a selen.
UV záření a další ionizační záření vyvolávají nadměrný vznik volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce. Organismus se dovede proti volným radikálům účinně bránit pomocí tzv. antioxidantů, látek různé povahy, které mají schopnost volné radikály neutralizovat. OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg je velmi vhodně doplněn o důležitý ANTIOXIDANT COMPLEX. Zinek, měď a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Zinek navíc přispívá k udržování normálního zraku.

Proč užívat OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg Da Vinci Academia?

  • extra velké množství luteinu - 25 mg
  • udržuje kvalitu normálního zraku
  • přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením
  • komplexní výživa pro Vaše oči

Doporučená denní dávka: 1 tobolka denně.

Balení: 60 tobolek + kapky 10ml

Hodnocení
Kateřina hodnotil: Čas: 12:38 Datum: 28.07.2014
V práci trávím většinu času na PC a tak není divu, že i mě se začal zhoršovat zrak. Byl mi doporučen Ocutein Brillant, který užívám už 3 měsíce a nemohu si vynachválit. I můj oční lékař ocenil, že užívám produkt, který má v sobě obsaženo takové množství Luteinu, který je hodně důležitý pro oči. Od doby co Ocutein užívám, se mi zrak opravdu zlepšil a už ani netrpím na štípání očí. Koupě se opravdu vyplatí.