Domů / Oči

Ocutein FORTE Lutein 15mg Da Vinci Academia 60+15


Žádné hodnocení. Kód: 8594059731890 Produktové číslo: 8594059731890
Doplněk stravy - Přispívá k udržení normální zraku
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 466,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 399,00 Kč , plus doprava
 
Ocutein FORTE Lutein 15mg Da Vinci Academia 60+15

Ocutein Forte Lutein 15 mg je doplněk stravy, který obsahuje OMEGA-3 vícenenasycené mastné kyseliny a vyváženou kombinaci dvou komplexů napomáhajících správné látkové výměně v očích s pozitivními účinky na lidský zrak a jeho ostrost.
Ocutein Forte Lutein 15 mg obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexanové (DHA) a kyseliny eikosapantaenové (EPA), které mají nezastupitelnou úlohu pro správnou funkci oční sítnice a mohou přispívat k obnově fotoreceptorů.
DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka a jsou nezbytné k udržení zdravé struktury a funkce očních tkání.
Kdy Ocutein Forte Lutein pomáhá:
* snižuje únavu očí,
* zlepšuje ostrost vidění,
* působí jako "ochranný štít” a účastní se ochrany buněk oka,
* pomáhá chránit zrak před nepříznivými vlivy záření (PC, TV, UV).
Produkt Ocutein Forte Lutein obsahuje:
* Přírodní karotenoid komplex - lutein, zeaxanthin a betakaroten patří mezi karotenoidy, které tvoří významnou skupinu antioxidantů. Akumulují se ve vyšším množství zejména ve žluté skvrně sítnice oka (makula).
* Antioxidant komplex - vitamín E, vitamín C, zinek, měď a selen patří mezi antioxidanty. UV záření a ionizační záření jsou zdrojem volných radikálů, které mohou poškodit membrány a proteiny v čočce. Organismus se dovede proti volným radikálům bránit pomocí tzv. antioxidantů, látek různé povahy, které mají schopnost volné radikály neutralizovat.

Složení v 1 tobolce: rybí olej, vitamín C, vitamín E, lutein, oxid zinečnatý, zeaxanthin, beta-karoten, seleničitan sodný, síran měďnatý, slunečnicový olej, včelí vosk, lecitin, želatina, glycerol, čištěná voda, karamel
 

Dávkování: 1 tobolka denně
Balení: 75 tobolek

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.