Domů / Péče o tělo / Speciální péče o pokožku

EndWarts FREEZE 7.5g kryoterapie bradavic


Žádné hodnocení. Kód: 3834000 Produktové číslo: 8594158893840
Zdravotnický prostředek napomáhá odstranit bradavice
Produkt již není v prodeji
EndWarts FREEZE 7.5g kryoterapie bradavic

EndWarts FREEZE je první prostředek pro domácí ošetření obsahující velmi chladný plyn oxid dusný (N2O). Díky technologii Ultra Freeze Technology™ zmrazí bradavici na -80 °C a pronikne až do její nejhlubší vrstvy.

EndWarts FREEZE pracuje s velmi nízkou teplotu (-80 °C) po celou dobu aplikace. EndWarts FREEZE vyniká mezi ostatními prostředky pro domácí ošetření bradavic zmrazením zdaleka nejnižší teplotou, což bylo prokázáno teplotním in-vitro* testem, který několik takových prostředků porovnal.

*Walczuk I et al. Efficacy and Safety of Three Cryotherapy Devices for Wart Treatment: A Randomized, Controlled, Investigator-Blinded, Comparative Study. Dermatol Ther (Heidelb) 2018; 8(2): 203-216.

Účinně odstraní bradavice

EndWarts FREEZE je špičkovým prostředkem, jehož použití je rychlé a snadné. Lze ho použít u dospělých i dětí starších 4 let.

Díky mnohem chladnějšímu plynu (-80 °C) ve srovnání s jinými zmrazovacími prostředky na trhu
(-57 °C) pronikne EndWarts FREEZE do nejhlubších vrstev bradavice. Pouze tyto extrémně chladné teploty mohou proniknout do nejhlubších vrstev bradavice, aby zničily infikované buňky. Jedinečná koncepce prostředků EndWarts FREEZE garantuje nejlepší zmrazovací účinek po celou dobu aplikace nutnou ke zničení viru.

EndWarts FREEZE je velmi účinný – již po několika vteřinách pronikne a zničí jádro bradavice. Díky přirozenému odlupování kůže tělo bradavici vyloučí. Bradavice často zmizí již po prvním ošetření. Staré či velké bradavice mohou však vyžadovat více než jedno ošetření, zvláště pokud se nacházejí na chodidlech.
Ošetření opakujte, pokud bradavice nebo její část nezmizí po 14 dnech. Pokud bradavice nezmizí po 3 ošetřeních, poraďte se se svým lékařem. Nezapomeňte další nezbytné ošetření provádět nejdříve po 14 dnech.

Fakta o oxidu dusném

Oxid dusný, běžně známý jako rajský plyn či azooxid, je chemická sloučenina se vzorcem N2O. Jde o oxid dusíku. Při pokojové teplotě jde o bezbarvý, nehořlavý plyn s nasládlou vůní a chutí. Využívá se v chirurgii a stomatologii pro své anestetické a analgetické účinky. Je známý jako rajský plyn, neboť po vdechnutí vyvolává pocity euforie. Používá se také jako oxidační činidlo v raketových palivech a v automobilových sportech ke zvýšení výkonu motoru. Při vyšších teplotách je oxid dusný silný oxidant podobně jako molekulární kyslík.

Oxid dusný pro inhalační využítí je uveden na Seznamu základních léčivých prostředků WHO, patří tedy mezi nejdůležitější léčivé látky potřebné v systému zdravotní péče.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.