Domů / Péče o tělo / Speciální péče o pokožku

EndWarts ORIGINAL 5ml roztok k odstranění bradavic


Žádné hodnocení. Kód: 3862647 Produktové číslo: 8594158893833
Zdravotnický prostředek napomáhá odstranit bradavice
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
279,00 Kč , plus doprava
 
EndWarts ORIGINAL 5ml roztok k odstranění bradavic

Prostředek EndWarts ORIGINAL má dehydratační účinek, který pomáhá tělu zbavit se bradavic tím, že je vysuší zevnitř. Přípravek EndWarts ORIGINAL je baktericidní a nezpůsobuje rozšíření infekce, bolest* ani zjizvení, pokud se ošetření bradavic provádí správným způsobem.

EndWarts ORIGINAL lze použít na tenké kůži, a proto je vhodný i pro malé děti a pro ošetření velkého množství bradavic najednou. Přípravek EndWarts ORIGINAL mohou též používat diabetici a těhotné a kojící ženy. Přípravek EndWarts ORIGINAL obsahuje kyselinu mravenčí, která je, jak prokázalo několik klinických studií, u bradavic velmi účinná. Jedna klinická studie1, ve které byla k léčbě použita kyselina mravenčí, prokázala, že 9 z 10 pacientů se zbavilo bradavic během maximálně 12 ošetření. V průměru bylo zapotřebí 4-5 ošetření.

*V některých případech může být pozorována citlivost, štípání, pocit pálení nebo bolest.

Odstranění bradavic přípravkem EndWarts ORIGINAL je velmi snadné díky praktické metodě „namoč a nanes“ a ošetření provádíte pouze jedenkrát týdně! Samotné odstranění bradavic vám nezpůsobí během dne žádný stres a nijak váš den nenaruší.

Přípravek EndWarts ORIGINAL se absorbuje přímo do bradavice a roztok nezanechá na kůži žádné stopy. Můžete jít například plavat nebo si přímo po jeho použití obléknout ponožky.

Bradavice ošetřujete speciální vatovou tyčinkou, která je součástí balení.

Kyselina mravenčí je přirozeně se vyskytující, biologicky odbouratelná organická kyselina s dezinfekčními vlastnostmi a silným kyselým zápachem. Kyselina mravenčí je sama o sobě žíravina a mělo by se s ní zacházet s opatrností, při ošetření bradavic se však uplatňuje zejména její dehydratační účinek. Kyselinou mravenčí například brání své mraveniště mravenci. Tuto kyselinu vylučují jako součást obranného systému. Pokud poraněnou rukou sáhnete do mraveniště, ucítíte v ráně silnou palčivou bolest. Kyselinu mravenčí obsahují ve vysoké koncentraci také kopřivy.

Kyselinu mravenčí lze použít různě; mimo jiné se tato látka používá k výrobě inzulinu ve farmaceutickému průmyslu. Dále se používá pro různé zvláčňující a zklidňující tělové oleje, ale i při léčbě revmatizmu pro potlačení zánětu a bolesti. Kyselina mravenčí se také používá při uskladňování silážového krmiva. Laktobacily sklizeň okyselí, a tak ji zakonzervují.

1Bhat RM, Vidya K, Kamath G. Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts. Int J Dermatol. 2001; 40(6): 415-9.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.