Domů / Péče o tělo / Speciální péče o pokožku

EndWarts PEN 3ml pero k odstranění bradavic


Žádné hodnocení. Kód: 3866051 Produktové číslo: 8594158893826
Zdravotnický prostředek napomáhá odstranit bradavice
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
399,00 Kč , plus doprava
 
EndWarts PEN 3ml pero k odstranění bradavic

EndWarts PEN je jedinečným a účinným zdravotnickým prostředkem pro odstraňování bradavic, jehož aplikace zabere jen pár vteřin. Roztok může používat celá rodina pro odstranění bradavic na rukou, chodidlech, loktech a kolenou.

EndWarts PEN obsahuje silný roztok kyseliny mravenčí v praktickém aplikátoru (peru), díky němuž je ošetření rychlé a jednoduché. Kyselina mravenčí snadno proniká do bradavice, vysuší ji a tělo ji následně vyloučí.

Při správném použití nezpůsobuje EndWarts PEN šíření infekce, bolest ani jizvy. Proto lze přípravek použít na tenkou kůži, je vhodný i pro malé děti. V případě tenké kůže, například u dětí a na hřbetu ruky, snižte dávku a bradavici ošetřujte méně často.

EndWarts PEN mohou použít také diabetici a těhotné a kojící ženy. Přípravek lze také použít na ošetření většího množství bradavic najednou.

Několik klinických studií hodnotící kyselinu mravenčí, která je účinnou složkou v prostředků EndWarts PEN, prokázalo při ošetření bradavic její vysokou účinnost. V jedné takové studii1 bradavice zmizely v 9 z 10 případů během maximálně 12 ošetření kyselinou mravenčí. V průměru bradavice zmizely po 4-5 ošetřeních.

Ergonomické pero EndWarts PEN bylo navrženo tak, aby bylo odstranění bradavice jednoduché a přesné. Jakmile se na bradavici přitiskne hrot, aplikátor do ní automaticky vpraví správnou dávku. Použití EndWarts PEN zabere pouze několik vteřin jednou týdně, takže samotné ošetření bradavic vám nezpůsobí žádný stres a nijak váš den nenaruší.

Fakta o kyselině mravenčí

Kyselina mravenčí je bezbarvá antiseptická, biologicky rozložitelná organická kyselina se silným, dráždivým zápachem. Kyselina mravenčí je žíravina, ale používá se převážně k ošetření bradavic, protože bradavici vysuší od kořínků. V přírodě kyselinu mravenčí obsahují ve velké koncentraci například kopřivy. Mravenci také vylučují kyselinu mravenčí, pokud se cítí ohroženi. Pokud například poraněnou rukou sáhnete do mraveniště, v ráně ucítíte silnou palčivou bolest.

Kyselina mravenčí má různá využití. Mimo jiné se látka využívá ve farmaceutickém průmyslu při výrobě inzulínu. Používá se také do různých změkčujících a zklidňujících tělových olejů, nebo při léčbě revmatizmu pro utlumení zánětu a bolesti. Kyselina mravenčí se také používá jako konzervační prostředek k ošetření siláže pro zimní uskladnění.

1Bhat RM, Vidya K, Kamath G. Topical formic acid puncture technique for the treatment of common warts. Int J Dermatol. 2001; 40(6): 415-9.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.