Domů / Podle výrobce / IBI Group

Orthomol Vital f 30 denních dávek


Žádné hodnocení. Kód: 2609833 Produktové číslo: 8594039797410
Doplněk stravy - k řízené dietní výživě žen s chronickým únavovým syndromem, syndromem vyhoření a stresem způsobenými onemocněními s poruchou metabolismu.
Produkt již není v prodeji
Orthomol Vital f 30 denních dávek

Složení: Vitaminy E, C a A, karotenoidy a bioflavonoidy, stopové prvky, např. zinek, selen, železo, měď a mangan, vitaminy B-komplexu, kyselina listová, vitaminy B6 a B12, vitamin D3, vápník, Omega-3 mastné kyseliny.
Balení: 30 denních dávek

 

Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný.

 

• Vitaminy E, C a A, karotenoidy a bioflavonoidy působí jako antioxidanty proti zvýšené tvorbě volných radikálů v buňkách, která je způsobena stresem, a podporují tak imunitní systém.

• Stopové prvky, např. zinek, selen, železo, měď a mangan, jsou důležitými součástmi enzymů antioxidačního obranného systému.

• Vitaminy B-komplexu posilují funkci nervového systému a jeho regeneraci.

• Kyselina listová, vitaminy B6 a B12 přispívají k odbourávání homocysteinu, který poškozuje cévy.

• Vitamin D3 a vápník podporují látkovou přeměnu kostí. • Omega-3 mastné kyseliny (rybí olej) pozitivně ovlivňují srdečně-cévní systém.

Použití:

Přípravek Orthomol® Vital f je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodný k doplňkové výživě t.zn. k řízené dietní výživě žen s chronickým únavovým syndromem, syndromem vyhoření a stresem způsobenými onemocněními s poruchou metabolismu.

Dávkování:

Denně vmíchejte obsah jednoho sáčku (= denní dávka) do 100 - 150 ml neperlivé vody nebo ovocné šťávy a užijte s jídlem nebo po jídle společně s tobolkou obsahující omega-3 mastné kyseliny a s tabletou obsahující jód. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.