Domů / Podle výrobce / NOVENTIS s. r. o.

Omega-3 1000mg cps.30 pro zdravé srdce a cévy (Noventis)


Žádné hodnocení. Kód: 8595014720669 Produktové číslo: 8595014720669
Doplněk stravy - S obsahem EPA a DHA
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
73,00 Kč , plus doprava
 
Omega-3 1000mg cps.30 pro zdravé srdce a cévy (Noventis)

Produkt Omega-3 1000 mg obsahuje kvalitní rybí olej, získaný z hlubinných ryb, žijících v chladných mořích, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min 18%) a DHA (min 12%). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg v jednom balení obsahuje 30 měkkých želatinových kapslí. Pro děti vystačí jedno balení na cca 1 měsíc, pro dospělé při dodržení doporučeného dávkování na cca 10 dní.

Když se zamyslíte nad Vaším jídelníčkem, nalezli byste v něm, alespoň dvakrát týdně mořskou rybu? Makrelu, lososa, sardinky či sledě? Mnozí z nás ne. Pro někoho je koupě čerstvých mořských ryb či výrobků z nich často finančně náročná, ale je i spousta lidí, kterým ryby prostě nechutnají. Přesto, pro správné fungování našeho organismu, by měly mít v naší stravě nezastupitelné místo. Jsou bohaté na nenasycené omega – 3 mastné kyseliny, které tělo potřebuje, ale samo si je nedokáže vyrobit. Je tedy závislé na tom, zda a v jaké míře mu je dodáme.

Pozitivní dopady dostatečného příjmu těchto nenasycených mastných kyselin se odrážejí při podpoře udržení normální funkce srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Kromě mořských ryb jsou nenasycené mastné kyseliny zastoupeny v omezené míře také ve vlašských ořeších, řepce, sóji a olejích z nich. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg je určen zejména pro ty, kteří vědí, že je ve své stravě nepřijímají dostatečně a chtějí ji proto obohatit.

Doplněk stravy

S obsahem EPA a DHA

  • EPA a DHA udržují normální srdeční funkce
  • DHA příznivě ovlivňuje funkce mozku a zraku

Doplněk stravy Omega-3 1000 mg obsahuje rybí olej bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min 18%) a DHA (min 12%). Nenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro správnou funkci srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA.

1 kapsle obsahuje

  mg / 1 kapsle *%*
Omega-3 rybí olej 1000  -
 - z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min. 150 -
 - z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) min. 100 -

*% referenční hodnota příjmu; - není stanovena

Složení: Omega-3 rybí olej 18/12, želatina, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná.

Obsah: 30 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40,5 g.

Dávkování: Děti 1 kapsli 1krát denně nejlépe po jídle, dospělí 1 kapsli 3krát denně nejlépe po jídle, polykat, nekousat. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Omega-3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte - li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Omega-3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte - li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.