Domů / Pro děti

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care ProExpert 1x450g

Kód: 2076207 Produktové číslo: 8712400745758 kód SÚKL: 0033401 ATC skupina: V06XX Popis: Celková výživa Kód SÚKL 0033401
kojenecké mléko k dietnímu postupu při poruchách trávení a vstřebávání a při alergii na bílkovinu kravského mléka.

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Nutrilon 1 Allergy Digestive Care ProExpert 1x450g

Pro děti s alergií či intolerancí běžné stravy.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při poruchách trávení a vstřebávání a při alergii na bílkovinu kravského mléka.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je určen pro děti trpící potravinovou nesnášenlivostí. Intolerance může mít často za následek poruchu vstřebávání živin a průjem. Nutrilon 1 Allergy Digestive Care proto obsahuje základní živiny v jejich co nejsnadněji stravitelné podobě. Bílkoviny jsou speciálně upraveny (tzv. hydrolyzované), čímž se snižuje riziko alergické reakce. Tuky obsažené v Nutrilonu 1 Allergy Digestive Care (MCT tuky nebo-li mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem) pomáhají vstřebávání v případě poruchy střev.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care můžete používat při vaření nebo v kombinaci s jiným jídlem. O vhodném složení stravy pro Vaše dítě trpící potravinovou intolerancí se poraďte se svým lékařem. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzovaných bílkovin.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.