Domů / Pro děti

Sunar complex 2 - 600 g 1 ks


Žádné hodnocení. Kód: 3928968 Produktové číslo: 8592084415716
Pokračovací mléčná výživa v prášku pro děti od ukončeného 6. měsíce věku
Produkt již není v prodeji
Sunar complex 2 - 600 g 1 ks

Sunar Complex 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence.

Sunar pečuje s láskou o dětská bříška více než 80 let.
 
Nová kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany nejpokročilejší technologií s přísnou kontrolou kvality.
 
Unikátní receptura Sunaru Complex vychází z více než 80 let výzkumu a obsahuje kombinaci živin, které jsou i v mateřském mléce. Mezi nejdůležitější patří mléčný tuk, který je druhou nejzastoupenější složkou mateřského mléka. Je bohatý na esenciální bioaktivní látky a navíc dodává mléku lahodnou chuť bez nutnosti přidávat umělá mléčná aromata. Kromě toho obsahuje Sunar Complex 2 další důležité látky pro správný vývin vašeho dítěte – např. vápník a vitamin D pro správný růst kostí, vitaminy A, C a železo na podporu imunity a prebiotickou vlákninu GOS pro spokojené bříško. Nově jsou mléka Sunar také bez palmového oleje.

Pokračovací mléko Sunar Complex 2 je vhodné jako součást smíšené stravy pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Proč si vybrat Sunar Complex 2:

- Vyrobeno z čerstvého kravského mléka a smetany
- Obsahuje mléčný tuk
- Bez palmového oleje       
- Unikátní kombinace živin podle vzoru mateřského mléka
- DHA (Omega 3) pro rozvoj mozku a oční sítnice
- Vápník a vitamin D pro správný růst kostí
- Vitaminy A, C a železo na podporu imunity
- Prebiotická vláknina GOS pro spokojené bříško
- Bez přidaných cukrů, pouze mléčný cukr laktóza

Benefity:

  • Mléčný tuk
  • 80 let výzkumu
  • Spokojené bříško
  • Lahodná mléčná chuť
  • Bez palmového oleje

Složení:

Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), kokosový olej, galaktooligosacharidy (GOS) (z mléka), řepkový olej, citronan draselný, vápenaté soli kyseliny fosforečné, rybí olej, chlorid hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), cholin chlorid, chlorid sodný, L-askorbát sodný, citronan sodný, taurin, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, L-karnitin, D-α-tokoferol, síran zinečnatý, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Skladujte:

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Způsob přípravy:

1) Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
2) V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.
3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.
4) Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37–40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Dávkování:

Věk dítěte  Množství vody1 Počet odměrek2 Množství obnoveného mléka (ml)  Počet mléčných porcí za den (24 hodin)  Doporučená celková potřeba mléka za den
 6 - 8 měsíců  180  6  200  5  1000
 9 - 10 měsíců  180  6  200  4  800
 11 - 12 měsíců  180  6  200  2 - 3  400 - 600

1Množství převařené kojenecké vody

2Používejte vždy přiloženou odměrku

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,7 g Sunaru complex 2 a odpovídá 96,7 kJ (23,1 kcal). 100 ml Sunar Complex 2 = 3 zarovnané odměrky (14 g prášku) + 90 ml vody.
 

Upozornění: Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k zalknutí. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem! Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Balení: 600g

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.