Domů / Veterinární přípravky / Antiparazitika pro psy

Advantix pro psy spot. on. do 4kg a. u.v.4x0.4ml


Žádné hodnocení. Kód: 4007221029878 Produktové číslo: 4007221037767
Antiparazitikum pro psy - Ektoparazitikum ve formě spot-on roztoku, pro léčbu a prevenci infestace blechami, klíšťaty, komáry, flebotomy a všenkami.
Výrobce: Bayer s.r.o.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
749,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Advantix pro psy spot. on. do 4kg a. u.v.4x0.4ml
Užití:
Léčba a prevence infestace blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis). Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD). Přípravek má persistentní, akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus) po dobu 4 týdnů a Dermacentor reticularis po dobuš týdnů). Léčba napaden' všenkami (Trichodectes canis).

Použití:
1 pipeta Advantix spol-on roztok pro psy do 4 kg. Pouze pro podání na kůži. Aplikujte pouze na neporušenou kůži.

Kontraindikace:
Pro absenci dostupných informací by přípravek neměl být používán u štěňat do 7 týdnů věku nebo u psů do váhy 1,5 kg živé hmotnosti. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívat u koček!
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.