Domů / Zdravotnické prostředky / Masážní přípravky

Hyalfit gel hřejivý 125ml +25% zdarma


Žádné hodnocení. Kód: 3392439 Produktové číslo: 8594011212962
K masážím bolestivých míst
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
179,00 Kč , plus doprava
 
Hyalfit gel hřejivý 125ml +25% zdarma

Hyalfit gel hřejivý 120 + 30 ml ZDARMA

kosmetický přípravek

Hyalfit gel je nový, moderní kosmetický prostředek, vyvinutý dle nejnovějších poznatků kosmetologie a přírodních věd.

INFORMACE:

Hyalfit gel je nový, moderní kosmetický prostředek, vyvinutý dle nejnovějších poznatků kosmetologie a přírodních věd. Jedná se o masážní a relaxační přípravek, určený k rychlé a zároveň dlouhotrvající úlevě.
Náš přípravek funguje okamžitě a zároveň má z dlouhodobého hlediska pozitivní efekt na celý pohybový aparát. Přípravek Hyalfit gel je tedy vhodný jako pro krátkodobé akutní použití, tak i pro dlouhodobé používání.
Hyalfit gel je zejména určen pro osoby trpícími různými kloubními obtížemi. Rovněž najde své uplatnění u rekreačních i vrcholových sportovců pro masáž namoženého svalstva, natažených vaziv, či jako doplněk při léčbě různých zraněních a v poúrazových stavech.
Obsahuje účinný extrakt z chilli papriček, který v kombinaci s alkoholem prokrvuje, hřeje a napomáhá relaxaci namožených svalů.
Přípravek obsahuje vyváženou kombinaci 3 bylin (Kaštan koňský, Kostival lékařský, Kadidlovník pilovitý – Boswellia serrata) s blahodárným působením na celý pohybový aparát. HYALFIT gel je navíc obohacen o kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí kloubní synoviální tekutiny.
Doporučujeme používat společně s doplňky stravy HYALFIT nebo ARTROFIT. 

Návod k použití

Aplikujte na svaly nebo klouby 2-4x denně a vždy důkladně vmasírujte.

Balení

150ml

Skladování

Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení

Kyselina hyaluronová, Kostival lékařský, Boswellie serrata, Extrakt z Kaštanu, Eukalyptový olej, extrakt z chilli papriček

 

Upozornění

Nepoužívat pro děti do 3 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Neaplikujte na sliznice, poškozenou pokožku či otevřené rány. Zamezte kontaktu s očima.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.