Domů / Zdravotní potřeby / Oční optika / Umělé slzy

Hylo-Comod steril. roztok 10ml


Žádné hodnocení. Kód: 4031626710369 Produktové číslo: 4031626710369
Zdravotnický prostředek - Pro suché a podrážděné oči
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Běžná cena: 303,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 289,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Hylo-Comod steril. roztok 10ml

Sterilní roztok pro zvlhčení očního povrchu při pocitu suchého oka, pocitu tlaku, pocitu cizího tělesa v oku, při únavě nebo pálení očí. O úlevu při všech zmíněných potížích se zasluhuje hlavně kyselina hyaluronová, která je přirozeně obsažena například i v lidském oku. Má schopnost nahrazovat chybějící slzný film na povrchu oka, rozprostře se rovnoměrně a je v oku velice stabilní, proto působí dlouhodobě a neodplaví se hned po aplikování.

Chrání také před pocitem suchého oka a podrážděním způsobenými například i nošením kontaktních čoček. Používání všech druhů kontaktních čoček je s kapkami Hylo- COMOD příjemnější a nedochází s nimi k vyšší tvorbě usazenin na čočkách.

Tyto kapky jsou navíc bez konzervačních látek, dlouhodobé a frekventované kapání je s nimi tedy bezpečné a lze je použít i více než 4x denně. Pístový mechanismus lahvičky zaručí vysokou efektivnost dávkování – vkápnutí skutečně jen jedné kapky. Nedochází tak k nakapání přebytečného množství a následnému zhoršení vidění. Snadná bezdotyková aplikace je mikrobiologicky bezpečná.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.