Domů / Zdravotnické prostředky / Dezinfekce

Phyteneo Neocide spray 50ml


Žádné hodnocení. Kód: 2562875 Produktové číslo: 8594071270278
Antibakteriální roztok k dezinfekci pokožky, ran i dutiny ústní
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
89,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Phyteneo Neocide spray 50ml

Neocide spray je roztok pro čištění pokožky celého těla, dutiny ústní a zevní intimní hygienu s antimikrobiální složkou Octenidine. Odstraňuje nečistoty, udržuje hygienickou čistotu. Brání množení bakterií.

 

Neocide spray se vyznačuje vysokou snášenlivostí s pokožkou (provedeny testy kožní dráždivosti) a může být používán opakovaně. Praktický aplikátor umožňuje aplikaci roztoku bez potřeby dotyku pokožky. Roztok je bezbarvý - nezkresluje vizuální posouzení pokožky, nebarví a nešpiní oblečení. Neobsahuje alkohol a při použití nepálí.

 

Balení obsahuje 50 ml.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte na příslušné místo během dne dle potřeby až 5x denně 1-3 stlačeními rozprašovače.

Složení

Přípravek obsahuje účinné látky: Octenidine HCl 0,12 % a Phenoxyethanol 1 %. Dále obsahuje pomocné látky: PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Sodium gluconate, Hydroxyethylcellulose a Glycerol.

Upozornění

Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Nepoužívejte na jiné vnitřní sliznice než dutina ústní (např. sliznice nosu, očí apod). Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě 5 °C až 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.