Domů / Zdravotnické prostředky / Cestovní medicína

URGO Burns Na popáleniny lipidokoloid 10x7cm 4ks


Žádné hodnocení. Kód: 2931799 Produktové číslo: 3546895509305
Sterilní náplasti určené k použití pro domácí ošetření popálenin 1. stupně, povrchových popálenin 2. stupně a povrchových rad.
Produkt již není v prodeji
URGO Burns Na popáleniny lipidokoloid 10x7cm 4ks

URGO BURNS Na popáleniny lipidokoloidní náplast 4 ks

Sterilní náplasti určené k použití pro domácí ošetření popálenin 1. stupně, povrchových popálenin 2. stupně a povrchových rad.

  • Zmírňuje bolest ihned po aplikaci**
  • Urychluje hojení rány díky kombinaci hydrokoloidních částic a vazelíny
  • Náplasti jsou bezbolestně snímatelné a nelepí se k ráně

Návod k použití:

 

  1. U povrchových popálenin 2. stupně ránu nejdříve 15 minut zchlaďte pod studenou vodou, abyste zamezili šíření popálení.
  2. Očistěte ránu antiseptickým přípravkem bez alkoholu.
  3. Důkladně osušte sterilním obvazem. Pokud se vám vytvořil puchýř, nikdy do něj nezasahujte, působí jako ochrana před infekcí. Pokud sám praskne, ránu vydesinfikujte.
  4. Sejměte ochranná křidélka a aplikujte sterilní náplast na postižené místo, tak aby byla celá rána zakrytá. Nepoužívejte, pokud je poranění větší než samotná sterilní náplast. Hojení trvá obvykle pět až šest dnů. Obnovení prvního krytí je nutné provést po 24 hodinách, poté každých 48 hodin.

 

Vhodný pro:

 

Pro všechny věkové kategorie

 

Obsah balení:

 

6 kusových náplastí 5x7cm; 4 kusové náplasti 10x7cm

 

Kontraindikace:

 

Nepoužívejte u hlubokých popálenin 2. stupně, 3. stupně nebo při popálení na obličeji. V těchto případech je nezbytné dodržovat doporučení lékaře.

 

Upozornění:

 

Určeno k místnímu ošetření ran, jejichž velikost nepřesahuje velikost krytí. Při rozsáhlejších popáleninách je žádoucí, aby náplast přesahovala poraněné místo, aby mohla absorbovat výměšek. Pokud se poraněné místo nezačne hojit do šesti dní, pokud se dostaví klinické příznaky místní infekce (zčervenání neporaněné pokožky, bolest, …) a v případě poranění u dětí, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka. Náplast URGO Burns Na popáleniny je nutné použít ihned po otevření. Uchovávejte mimo teplo, světlo a vlhkost.

 

*Zdravotnický prostředek

**Klinická studie provedená u 30 osob, která pomocí video-mikroskopie hodnotila rychlost hojení standardizovaných povrchových ran způsobených sukční bublinou. Extrakt ze studie c. 100801 – Laboratoire DERMSCAN.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.