URGO Burns Na popáleniny lipidokoloid 10x7cm 4ks

Kód: 2931799 Produktové číslo: 3546895509305
Sterilní náplasti na popáleniny

Žádné hodnocení.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Cena: 191,00 Kč , plus doprava
 
URGO Burns Na popáleniny lipidokoloid 10x7cm 4ks

Indikace:

Sterilní náplast URGO Na popáleniny je určena k ošetření povrchových popálenin 1. a 2. stupně vzniklých v domácnosti (zarudnutí a puchýřky).

Výhody výrobku:

Absorpční polštářek náplasti URGO Na popáleniny je potažen TLC mřížkou, která je napuštěna hydrokoloidními částicemi a vazelínou. V kontaktu s exsudátem (výpotkem) z rány reagují hydrokoloidní částice s vazelínou a vytvářejí lipidokoloidní gel, který podporuje proces hojení a tiší bolest. Náplast se nepřilepí k ráně a umožňuje bezbolestnou výměnu náplasti.

NÁVOD K POUŽITÍ:

V případě povrchové popáleniny 2. stupně: ránu nejprve po dobu 15 minut chlaďte pod proudem studené vody, abyste zabránili rozšíření popáleniny.

Ve všech případech:
Ránu očistěte dezinfekcí bez obsahu alkoholu (opláchněte vodou nebo fyziologickým roztokem).
V případě popálenin nikdy nepoužívejte barevné dezinfekční přípravky.
Pečlivě osušte pomocí sterilní gázy.
Pokud je to možné, neporušujte puchýř, který tvoří ochrannou vrstvu proti infekci. Pokud praskne, vydezinfikujte jej. Je zbytečné odstraňovat odumřelou pokožku, pokud neodpadne sama.
Před aplikací náplasti odstraňte ochranný obal. Nalepte na postižené místo.
Je zbytečné před nalepením aplikovat krém.
Obvyklá doba, po kterou se náplast používá, je 5–6 dnů, přičemž první náplast se mění po 24 hodinách, další pak každých 48 hodin.

Kontraindikace:

Nepoužívejte na hluboké popáleniny 2. stupně, popáleniny 3. stupně nebo v případě popálenin v obličeji. V těchto případech je nutno se nejprve poradit s lékařem.

UPOZORNĚNÍ:

Je určeno pouze k ošetření drobnějších poranění, jejichž velikost nepřesahuje rozměry JEDNÉ náplasti. U rozsáhlých popálenin je žádoucí, aby polštářek popáleninu na všech stranách značně přesahoval, aby mohl vstřebávat exsudát. Pokud po 6 dnech nevidíte žádné zlepšení hojení, poraďte se s lékařem. V případě veškerých popálenin u dětí se poraďte s lékárníkem. V případě klinických příznaků místní infekce (zarudnutí rozšířené i na nezasaženou pokožku, bolestivost, …) se poraďte s lékárníkem nebo lékařem. Náplast URGO na popáleniny musí být použita hned po otevření obalu a skladována tak, aby byla chráněna před horkem, světlem a vlhkostí.

V případě opětovného použití jednorázového výrobku hrozí nebezpečí infekce.

Složení:

Hydrofobní netkaný podklad tělové barvy, absorpční polštářek s polyesterovou mřížkou napuštěnou hydrokoloidními částicemi a vazelínou.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.