Domů / Zdravotnické prostředky s léčebnými účinky

Halset sprej do krku 30ml


Žádné hodnocení. Kód: 2995141 Produktové číslo: 9003096717846
Zdravotnický prostředek - slouží ke zvlhčení a péči o sliznici v ústech a hltanu
Produkt již není v prodeji
Halset sprej do krku 30ml

Sprej do krku a k čemu se používá? Vlivem vnějšího podráždění nebo suchého dýchaného vzduchu může dojít k vyschnutí sliznic v ústech a v prostoru hltanu. To může mít za následek obtíže při polykání, bolesti v krku a chrapot, což může být poci- ťováno jako první příznaky nachlazení.

Halset – Sprej do krku slouží ke zvlhčení a péči o sliznici v ústech a hltanu. Léčivé složky se ukládají jako ochranná vrstva na podrážděnou sliznici a podporují její regeneraci. Tím se zmírní obtíže při polykání, bolest v krku a chrapot. 

Složení 

dexpantenol, benzalkonium chlorid jako konzervační látku, anetol, éterický mátový olej, polysorbát 20, cyklamát sodný, propylenglykol, dihydrogenfosforečnan draselný, purifikovanou vodu.

Dávkování 

  • Podle potřeby několikrát denně (cca každé 2 hodiny) nastříkejte do prostoru hltanu.
  • Sprej používejte nezředěný.
  • Dospělí: maximálně 4 vstřiky při jednom použití
  • Děti od 3 do 15 let: maximálně 2 vstřiky při jednom použití

Použití

Vyklopte rozprašovací tyčinku do strany (podle směru šipky). Nevyklápějte dopředu násilím. Před prvním použitím několikrát zapumpujte, až vznikne jemná mlha spreje. Namiřte rozprašovací tyčinku do prostoru hltanu a stříkněte. Držte přitom lahvičku pokud možno kolmo. Po použití sklopte rozprašovací tyčinku znovu zpět do výchozí polohy. Z hygienických důvodů a pro zabránění vzniku infekce je třeba, aby Halset – Sprej do krku používala pouze jedna osoba.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.