Hedrin® – unikátní způsob jak odstranit vši a vajíčka!

Ale už jinak, než dříve. Veš dětská je neuvěřitelně odolná. A když se jednou zabydlí v dětské hlavičce, nerada toto teplé místečko opouští.

Veš dětská je neuvěřitelné pilná a velmi rychle se rozmnoží a neuvěřitelně přežívá. Však první hřebínek všiváček našli archeologové v Egyptě při svých vykopávkách.

Mezi časem faraonů a naší dobou byla celá řada válek, morů a epidemií. A všechny tyto nečasy veš dětská bez úhony přežila, aby mohla trápit další generace.

Naštěstí doba, kdy se vlasy musely kompletně ostříhat nebo se používaly různé „zaručeně ověřené“ metody jako je petrolej, je nenávratně pryč. Jak tedy s veškami co nejlépe zatočit?

Jak poznáme vši ve vlasech?

Je to velmi jednoduché. Děti jsou neklidné, velice je svědí hlavička. Při prohlídce hlavy lze pak pouhým okem nalézt stříbřitě bílá vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech blízko u pokožky. Nejčastěji pak na vlasech za ušima a v zátylku.

Vši kladou vajíčka na vlasy v těsné blízkosti pokožky, podle polohy hnid na vlasech lze tedy odhadovat i dobu napadení (vlasy rostou rychlostí cca 1 – 1,5 cm za měsíc). Hnidy se z vlasů jen velmi obtížně odstraňují vyčesáváním nebo mechanicky, mezi vlasy je možné vidět i živé lezoucí vši, které se vyskytují na hlavě u kořínků vlasů.

Při vyrušení (tedy i při pokusu je vyčesat) jsou vši schopné z tohoto místa uniknout. Spolehlivější metoda zjišťování vší ve vlasech je proto za mokra, po umytí a případně ošetření kondicionérem.

Pomoc z lékárny

Jakmile vši objevíte, zachovejte klid a nepodléhejte panice. V klidu navštivte lékárnu a zkuste přípravky Hedrin.

Ve všech lékárnách jsou k dispozici osvědčené přípravky proti vším Hedrin

Proč přípravky Hedrin?

Přípravky Hedrin totiž likvidují vši fyzikální, nikoliv chemickou cestou. Obsahují složku zvanou Dimeticon, která pevně obemkne tělo vši jako smršťovací folie. Veš dětská nemůže vylučovat vodu, ta se v ní hromadí a veš zanedlouho praskne.

Další výhody Hedrinu:

Účinnost
Vysoká účinnost Hedrinu byla prokázána v několika rozsáhlých klinických studiích.

Bezpečnost
Přípravky Hedrin jsou bez barvy a zápachu. Neobsahují pesticidy. Hedrin se nevstřebává kůží; lze ho proto aplikovat nejen alergickým či astmatickým dětem, ale mohou ho používat i těhotné a kojící matky.

Snadná aplikace
Hedrin se nanese na vlasy podle přiloženého návodu a nechá působit. Po aplikaci se vymývá běžným kosmetickým šampónem. Mrtvé vši se nemusí vyčesávat. Po aplikaci se vlasy se pravidelně kontrolují po dobu sedmi dní. Pokud by se ještě veš dětská objevila, ihned se Hedrin aplikuje ještě jednou.

Bez rezistence
Rezistence na přípravky Hedrin se nemůže vytvořit, neboť mechanismus účinku je fyzikální.

Hedrin může být použit okamžitě a kdykoliv, jakmile se vši ve vlasech objeví