Domů / Zdravotnické prostředky / Péče o zuby a dutinu ústní / Péče o zubní náhrady a rovnátka

Corega Bio Antibakteriální tablety 30 ks


Žádné hodnocení. Kód: 3385672 Produktové číslo: 8590335008489
Čistící tablety COREGA pro celkové zubní náhrady a jednoduché, částečné snímatelné náhrady.
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
94,00 Kč , plus doprava
 
Corega Bio Antibakteriální tablety 30 ks

Antibakteriální čistící tablety Corega

Čistící tablety COREGA pro celkové zubní náhrady a jednoduché, částečné snímatelné náhrady. 

Mají dezinfekční účinek

Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach

Čistící tablety COREGA TABS BIO FORMEL jsou určeny pro čištění celkových zubních náhrad a jednoduchých, částečných snímatelných náhrad. Jejich vysoká účinnost je zajištěna pomocí aktivního kyslíku a proteolytických enzymů.

COREGA TABS BIO FORMEL: pomocí hydrodynamického účinku odstraní zbytky potravy i z těch nejužších spár, ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty sliznice úst pomocí enzymů odstraňují skvrny a změny zbarvení zubní náhrady. Zajistí svěží dech. Jsou šetrné k materiálům, ze kterých jsou zhotoveny zubní náhrady a nepoškozují jejich povrch ani po letech pravidelného užívání

Informace o přípravku COREGA TABS BIO FORMEL

  • Složení: Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Tetraacetyl Ethylene Diamine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Benzoate, PEG-180, PVP, Subtilisin, Aroma, CI 73015.
  • Charakteristika: Čistící šumivé tablety na celkové zubní náhrady a jednoduché částečné snímatelné náhrady.
  • Použití: Tablety COREGA TABS BIO FORMEL při pravidelném používání dvakrát denně rozpouštějí a odstraňují nečistoty, skvrny a usazeniny z pryskyřičného povrchu zubních náhrad. Působí antibakteriálně a pomáhá tak předcházet vzniku zánětu sliznice dutiny ústní. Zubní náhrada by měla být čištěna pravidelně, dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.
  • Způsob použití: Tabletu vhoďte do sklenice s teplou vodou. Ihned poté vložte náhradu tak, aby byla celá ponořena. Čištění probíhá 10-15 minut, ale náhradu je možno ponechat v čistícím roztoku po celou noc. Před nasazením do úst náhradu opláchněte proudem čisté vody.
  • Upozornění: Používejte pouze na čištění zubních náhrad mimo ústní dutinu. Čistící roztok se nesmí používat jako ústní voda a není určen k pití. Tablety nepolykat. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat na chladném a suchém místě.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.