Domů / Doplňky stravy

MedinTerra-Ostropestřec tbl.90+10 zdarma


Žádné hodnocení. Kód: 8594015702322 Produktové číslo: 8594015702322
Doplněk stravy - Ostropestřec obsahuje velké množství aktivních látek (silymarinový komplex - silybin, silydianin, silychristin
Dostupnost: Zboží není skladem (o dostupnosti Vás budeme informovat po přijetí objednávky)
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat při teplotě do 25°C, na suchém a tmavém místě.
Běžná cena: 156,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 149,00 Kč , plus doprava
 
MedinTerra-Ostropestřec tbl.90+10 zdarma

Dávkování: 1 tableta denně

Ostropestřec mariánský (lat. Silybum marianum) je jednoletá až dvouletá rostlina dorůstající do výšky 60-150 cm. Svůj původ má ve středomoří a dozrává zejména v druhé polovině září. V léčitelství se používá především při onemocněních jater, ale stejně blahodárné účinky má také na žlučník.

Za pozitivní účinky ostropestřce mariánského jsou zodpovědné flavolignany silybin, silydianin a silychristin (silycristin, silykristin), které se souhrnně nazývají silymarin. Silymarin je přitom známý také jako silný antioxidant.

Všechny tablety obsahují kromě účinné látky i pomocné složky, které nejsou Vašemu organizmu škodlivé, právě naopak. Mikrokrystalická celuloza či vláknina (inulin) působí příznivě na Vaše zdraví.

Balení: 100 tbl

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.